לדיקו כלי עבודה Bosch
דלג על בר עליון - כלי עבודה
בר עליון - כלי עבודה
דלג על בר שפות
בר שפות
טקסט:
נושא:

אודות - כלי עבודה

מחלקת כלי עבודה בלדיקו מתמחה בתחום כלי העבודה החשמליים, אביזרים נלווים, ופתרונות עיגון ומציעה מגוון רחב של פתרונות אמינים, איכותיים ומקצועיים.
השימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחדשנות, מאפשרת רמת ביצועים גבוהה והתאמה לדרישות הלקוח  על מנת להשיג עבודה יעילה ואפקטיבית לאנשי מקצוע, לשימוש ביתי, לגינון ועוד.
לדיקו מייצגת את BOSCH, המותג המוביל בעולם בתחום כלי העבודה החשמליים. כמו כן, בכדי לספק ללקוחותיה סל מקיף של פתרונות ומוצרים מתקדמים, פועלת החברה בשיתוף עם חברות מובילות נוספות בתחומים משלימים.

מחלקת כלי עבודה רואה את לקוחותיה כשותפים עסקיים, ותופסת את הצלחתם כהצלחתה שלה. לשם כך אנו מספקים מגוון רחב של פעילויות בעלות ערכים מוספים התורמות לחוויה משולמת של יעוץ,קניה,שירות ותמיכה:

הדרכות מקצועיות- לדיקו מאמינה כי ידע הוא כלי חשוב להצלחה, ולכן  מקיימת ימי עיון, הכשרות והדרכות מקצועיות הכוללות התנסות מעשית. ההכשרות וההדרכות השונות נערכות בבית לדיקו ואצל לקוחותיה.

תערוכות -לדיקו מציגה את מגוון הכלים והפתרונות בתחום כלי העבודה בתערוכות רבות המתקיימות באזורים שונים בארץ. במהלך התערוכות נציגי לדיקו מציגים את כלי העבודה החדשים,מבצעים הדרכות מקצועיות ומאפשרים התנסות בכלים לקהל הרחב.

מועדון בוש קלאב-  מועדון המיועד לבעלי מקצוע, המשתמשים בכלי עבודה חשמליים מדי יום. המועדון מונה  אלפי בעלי מקצוע ומקנה ללקוחות הטבות, מבצעים ייחודיים והדרכות מקצועיות.

סיירת BOSCH - לדיקו מציעה שירות בלעדי של סיירת המאוישת על ידי עובדי לדיקו המוסמכים ע"י חברת BOSCH. אנשי הסיירת מבקרים באתרים שונים ברחבי  הארץ ומעניקים תמיכה מיידית על ידי התאמה, הפעלה, שימוש ותחזוקת כלי עבודה חשמליים בליווי הדגמות מעשיות בשטח.

מוקד מקצועי -מוקד שירות של אנשי מקצוע מנוסים ובעלי ידע רב המעניק תמיכה מקצועית טלפונית.

 
   
   
   

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד
כלי עבודה לדיקו גרין טכנולוגיות בטיחות ובטחון רכב וחלקי חילוף