אודות Bosch

חברת בוש היא אחת החברות הגדולות בעולם בתחום הטכנולוגיה והשירותים. החברה פעילה ב-150 מדינות בעולם, ומעסיקה למעלה מ-395,000 עובדים מ-112 סוגי לאומים שונים. הגיוון החברתי, כך מצהירים בבוש, הוא הסיבה לכוח החדשני של החברה. בשנת 2020, מחזור המכירות של החברה עמד על 71.5 מיליארד יורו. ההשקעה במחקר ופיתוח בשנת 2020 נעמדת ב-5.9 מיליארד יורו ובסך הכל כ-7% מהמחזור הכספי של החברה מושקע במחקר ופיתוח. 92% מרווחי החברה מושקעים בפיתוח וקידום פרויקטים חברתיים. בשנת 2016, היו ב-Bosch כ-118, מרכזי מחקר ופיתוח כאשר במהלך אותה השנה נחנך מרכז שכזה בתל אביב.

קבוצת Bosch – נוכחות גלובאלית:

חברת בוש מצהירה בדו”חות השנתיים כי היא מחויבת לעקרונות ממשל תאגידי אחראי, הכוללים שמירה על איכות הסביבה, שמירה על זכויות אדם, שמירה על זכויות עובדים ומניעת שחיתות. בחברה מדגישים את תשובת הלב שמוקדשת להשפעה הסביבתית של המוצרים אותם מייצרת בוש, באמצעות פעילות מתמידה של מהנדסי החברה לצמצום אנרגיית הצריכה של מכשירי החשמל, לדוגמה.

כיום כ-40% מכלל המכירות הגלובליות של החברה מבוססים על פתרון אנרגיה ידידותי וחסכוני לסביבה. בבוש סימנו את שנת 2020 כשנה שבה הם מחויבים להשיג 20% הפחתה של פליטת פחמן דו חמצני. כמו כן החברה פועלת באופן עקבי להפחתת צריכת מים ופסולת.

קבוצת Bosch – מבנה ייחודי:

החברה הוקמה בשטוטגרט בשנת 1886 על ידי רוברט בוש (1861 – 1942) בתור “סדנה למכניקה מדויקת ולהנדסת חשמל”. מבנה הבעלות המיוחד של החברה: 92% ממניות החברה מוחזקות על ידי קרן פילנתרופית, 7% מוחזק על ידי משפחתו של רוברט בוש, ו-1% מוחזק על ידי החברה עצמה. באמצעות מבנה זה מבטיחה בוש את חירותה ליזום ולהמשיך להשקיע במחקר ופיתוח, לתכנן לטווח ארוך ולהפנות השקעות משמעותיות להבטחת עתידה.

קבוצת BOSCH- העתיד הטכנולוגי:

חברת Bosch, שמה לעצמה לדגש, להיות במרכז הפיתוחים הטכנולוגיים תוך שיתוף פעולה מתמיד עם מרכזי המחקר והפיתוח אשר החברה משקיעה בה הון רב. פיתוחים אלו, עוד ישפיעו רבות על העתיד הטכנולוגי של הצרכנים. כחלק מן הפיתוחים של החברה בתחום הרכב האוטונומי, הצהירה החברה כי עד שנת 2018 הרכבים יוכלו להחנות עצמם בחניה ללא מגע יד אדם כלל. כמו כן ,עד שנת 2020, תימצא ברכבים טכנולוגיה מבית Bosch, אשר תסיע רכבים באופן עצמאי בכבישים מהירים. בנוסף, ישנם התפתחויות חדשות בתחום הבית החכם. Bosch מפתחת ומשקיעה רבות בקידום טכנולוגיות לבית החכם, אשר תעניק חוויות רבות למשתמשים תוך השקעה בנוחות, בטיחות וחסכון באנרגיה. כל זאת ועוד פיתוחים טכנולוגים רבים מהווים גורם משמעותי בחשיבה של חברת Bosch, לעתיד טכנולוגי מתקדם.

צור קשר
    Scroll to top
    Call Now Button