אודות לדיקו

אודות לדיקו

חברת לדיקו, נציגתו של קונצרן Bosch בישראל משנת 1965, פועלת במספר תחומים עיקריים: כלי עבודה, תעשיית הרכב, אנרגיה, תשתיות אבטחה ובטיחות ותעשיות טכנולוגיות. כחברה מובילה בתחומי עיסוקיה לדיקו מספקת מוצרים ושירותים הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי, והיא משרתת מאות חברות מובילות בישראל לצד קהל רחב של לקוחות פרטיים.

בנוסף לקונצרן Bosch לדיקו מייצגת בישראל חברות בינלאומיות מרכזיות אשר קו מוצריהן משלים את קו המוצרים של Bosch.

כל זאת מגובה ע”י מערכי מכירות, הנדסה, לוגיסטיקה ושרות לקוחות המצוידים במיטב הכלים והטכנולוגיות המתקדמות על מנת להבטיח קניה איכותית ורמת שרות גבוהה. חברת לדיקו מפעילה מחסן ממוחשב ואוטומטי מהמתקדמים בעולם המאפשר ניהול יעיל ומהיר של יותר מ 42 אלף פריטים.

לדיקו היא הנציגה והיבואנית של כ-35 ספקים מהמובילים בעולם. לחברה כ-220 עובדים במגוון תחומים: מכירות, שיווק, הנדסה, ניהול פרויקטים, ייבוא, תמיכה טכנית, קדם-מכירות, שירות, ייצור, לוגיסטיקה ומנהלה. ללדיקו כ-1,500 לקוחות ישירים, ובהם חברות מובילות בישראל.

המטה הראשי בראשון לציון כולל 7800 מ”ר של מרכז לוגיסטי, מרכז שירות ומרכז הדרכה, מכון דיזל (Bosch Diesel Center) מרכז הרכבה של פרופילים BRL ומשרדים. הסניף הצפוני של לדיקו בנצרת מעניק שירות עבור חטיבת הרכב בנושאים טכניים, מרכז הדרכה ומחסן חלפים. לחברה מחסן אוטומטי ממוחשב עם יותר מ-42,000 פריטים שונים. בימים אלו מוקם מרכז לוגיסטי חדשני בתימורים אשר ישפר עוד יותר את יכולותיה של החברה.

מוקד שירות 24/7 עם מענה ללקוחות: לדיקו גרין ולדיקו ליפט.

כל המוצרים הנמכרים על ידי החברה עומדים בתקנים הבינלאומיים הרשמיים, ברישיון משרד התעשייה, התחבורה, החקלאות והתקשורת, להבטחת בריאותם ובטיחותם של הצרכנים תוך שמירה על איכות הסביבה. לדיקו בעלת ניסיון מקצועי מוכח בייצוג חברות ומותגים בינלאומיים מובילים: מכירות, שיווק, פעילויות ערך מוסף ושירות לפני ואחרי המכירה.

העוצמה הפיננסית של לדיקו ידועה בשוק כמו גם אמינותה ויחסי ההוגנות עם הצרכנים והלקוחות השונים. התרבות הארגונית מדגישה חשיבה לטווח ארוך, גישה יוזמת, שקיפות, תוצאתיות, מחויבות ואחריות אישית, כמו כן החברה דוגלת ברוח צוות וגישת win-win.

אודות לדיקו
צור קשר
    Scroll to top
    Call Now Button