חזון וערכים

חזון וערכים

קבוצת לדיקו, כנציגתן בישראל של חברות בינלאומיות שהן מובילות טכנולוגיה ושירות, שואפת להשביח את איכות החיים בישראל ע”י פתרונות שהם גם חדשניים וגם מועילים. אנו מתמקדים בפעילויות בתחום הרכב, התעשייה, התשתיות והאנרגיה כמו גם במוצרים ושירותים לבעלי המקצוע ולמשתמשים והפרטיים.

אנו חותרים להצלחה כלכלית מתמשכת ושואפים להיות מובילי שוק בכל אשר נעשה. חופש היזמה והעצמאות הפיננסית מאפשרים לנו לנקוט פעולות מתוך ראייה ארוכת-טווח. ברוח חברתנו אנו נושאים באחריות חברתית וסביבתית בכל מקום בו אנו פועלים עסקית ומאמינים ביכולת ההשפעה שלנו על איכות הניהול והעשייה העסקית המשותפת לנו ולשותפנו העסקיים.

הלקוחות בוחרים בנו בזכות החדשנות, היעילות והמהימנות שלנו ובזכות איכות עבודתנו. המבנים הארגוניים שלנו, התהליכים וכלי המנהיגות ברורים ואפקטיביים, והם עונים לדרישותיהם ולצרכיהם של עסקינו השונים. אנו פועלים בהתאם לעקרונות משותפים. אנו מחויבים בכל מאודנו להשיג יחדיו את המטרות שאנו מציבים לעצמנו.

בהיותנו הנציגים של חברות המפוזרות על פני העולם כולו, אנו חשים בחיבור המיוחד של הערכים שעליהם מבוססת פעילותנו היום-יומית. מגוון התרבויות שלנו הוא מקור לעוצמה נוספת. אנו רואים את תפקידינו כמאתגרים, אנחנו מחויבים לעבודתנו, ואנחנו גאים להיות חלק מקבוצת לדיקו ומהחברות שאנו מייצגים ומשמשים כשגריריהן בישראל, כמו גם מהיותנו שגריריה של מדינת ישראל בארצות השונות

אחריות – אנו לוקחים בעלות על מעשינו, בינינו לבין עצמנו, לקוחותינו וספקינו תוך מחויבות חברתית וסביבתית.

שותפות – מחויבות הדדית למטרות משותפות תוך יצירת שייכות, תחושת ביטחון וכבוד הדדי בשילוב עבודת צוות להשגת מטרות.

מקצועיות – אנו מומחים בתחום עיסוקנו ובעלי יכולת לתת פתרון איכותי וייחודי ללקוחות חיצוניים ופנימיים.

יושרה – מחויבות מוחלטת להוגנות, אמינות ושמירה על החוק.

מובילות – אנו פועלים להצלחה עסקית תוך אימוץ תהליכי חשיבה וניהול המאתגרים מוסכמות, מאפשרות גמישות וחתירה ליוזמה, יצירתיות והשגת יעדים שאפתניים.

חלק מתהליך בחינת הערכים של החברה שאלנו את השותפים העסקיים בארץ ובחו”ל מה מייחד את לדיקו? אלו התשובות שחזרו אצל הנשאלים:

יש על מי לסמוך
יש על מי לצעוק
יש על מי להישען
לדיקו תהיה כאן גם מחר

המותג לדיקו מבוסס על תחושה עזה של מחויבות ארגונית – the committed organization – הבאה לידי ביטוי במערכות היחסים המיוחדות שלה עם המותגים אותם היא מייצגת בישראל וכן עם מותגים שונים אליהם היא חוברת בפרויקטים ומיזמים רבים בהם היא לוקחת חלק פעיל.

מאפייני החברה:

* נציגה בלעדית של יותר מ-30 חברות בינלאומיות מובילות במוצרים משלימים.

* מובילת שוק בפעילויות הליבה המסורתיות ומשקיעה באופן מתמיד בהרחבת הפתרונות לתחומים נוספים , גישה הוליסטית מוכוונת לקוח

* לדיקו מקיימת שיתופי פעולה עסקיים לאורך זמן עם חברות מובילות במשק הישראלי.

בעלת מערך הפצה רחבה במגוון ערוצים שונים : רשויות ממשלתיות ,בתי מלון, בתי חולים, קבלנים ויזמים, לקוחות ישירים מהחברות המובילות בארץ, ,רשתות שיווק, בתי מסחר וכן ערוצי סחר * אלקטרונים

* מערך שיווק ושירות בסטנדרטים המובילים של Bosch בעולם, יכולות חדירת שוק מהירות והשגת יעדי נתח שוק בפרק זמן קצר ושמירה עליהם לאורך השנים

* סיוע טכני טרום-מכירה ,תמיכה טכנית ושרות 24/7 עבור מערכות בטיחות ובטחון, מערכות קיטור , מתקנים סולאריים ומעליות

* לחברה מערך מעבדות מתקדם המעניק שירות ברמה גבוהה במספר תחומים : מעבדת דיזל, מעבדה לאלקטרוניקה, מעבדה לעיבוד מכני והידראוליקה ומעבדת תיקונים לכלי עבודה

* מערך יעיל של לוגיסטיקה הכולל מחסנים אוטומטיים לניהול של מעל 42,000 מוצרים והפצה לכל הארץ עד יום עבודה מרגע קבלת ההזמנה.

* מרכז הדרכה להעברה ולימוד הידע לשוק המקומי באמצעות צוות מקצועי, מיומן ומוערך המשלב לימוד תאורטי בכיתות הדרכה וכן עבודה מעשית .

* צוות הנהלה ועובדים : מקצועיים, מחויבים לארגון ושותפיו העסקיים עם מחוברות לתוצאות החברה

* יכולות הנדסיות גבוהות, משלב אפיון דרך שלב התכנון ועד לביצוע

צור קשר
    Scroll to top
    Call Now Button