מצברים

sub-sector-image

חברת Bosch הינה חברה גרמנית שהוקמה בשנת 1886, כיום היא נחשבת ליצרן חלפי הרכב הגדול בעולם. החברה פעילה גם בתעשיית המצברים הבינלאומית וצברה ניסיון של מעל 50 שנה בכל הקשור ל:

*מצברים לרכב פרטי
*מצברים לרכבי דיזל
*מצברים לרכבים כבדים
*מצברים למשאיות
*מצברים לאופנועים

לדיקו יבואנית Bosch נכנסה וכבשה במהרה גם את ענף החלפים לרכב בישראל החברה מוכרת ומספקת את מיטב המוצרים עבור יבואני הרכב ומוסכים בישראל. בין המוצרים הבולטים מתוצרת Bosch הם מצברים.

תפקידם של מצברים לספק מענה אנרגיה חשמלי לכלל מערכות הרכב. מצברים נדרשים לספק חשמל בכל מזג אוויר בין אם יורד גשם והטמפרטורה נמוכה לבין מזג אוויר חם כשהטמפרטורה גבוהה מן הרגיל – בדומה לאקלים בארץ. ( מצברים של Bosch הינם בעלי טווח פעילות גבוהה במיוחד המגיע עד ל-60 מעלות צלזיוס.

המצבר הוא הבסיס למערכת חשמל יציבה ותקינה ברכב, שכן המצבר מהווה את מאגר הכח החשמלי והזמין מידית לכל מערכות הרכב, החל מההתנעה. כשאנו בוחרים ומתלבטים לגבי בחירת מצברים, יש צורך לבחור במצבר התואם לתכונות ועוצמות פעילות הרכב, מצבר שיחזיק לאורך שנים, אמין ושינצל את עוצמות התנעת הרכב ועוד’. את מצברי Bosch תוכלו למצוא במגוון סוגים ודגמים שונים החל מ-40 אמפר ומעלה. אנשי המקצוע מרבים בשימוש ע”י מצברים של המותג Bosch מאחר ואין צורך בתפעול מרובה ,המצבר עובד באופן יבש ללא צורך בהוספת מים ולכן נחסכת התמודדות עם המצבר באופן יום-יומי. בנוסף הטיפול של אותם מצברים פשוט, קל ונוח.

מצברים של Bosch ידועים בעוצמת התנעה רבה יותר ובאורך חיים ארוך טווח מה שנותן שקט לנהגים שרכשו מצברים עם אורך חיים ארוך וללא בעיות ועד לרכישה הבאה שאותה יעשו בראש שקט מאחר וכבר בוטחים באותם מצברים של Bosch. מצברי Bosch הם הבחירה הראשונה של מוסכים ונקודות שירות מצברים אשר מחפשים מוצר איכותי.

תעודות אחריות למצבר BOSCH


אחריות מצברים :

שימו לב כי עם קבלת המצבר המוכר מספק לידכם גם את התעודה הנ"ל.

תעודת אחריות זו מפרטת את תנאי האחריות ותקופתה.

יש למלא את הנתונים באתר תוך שבוע ימים מיום רכישת המצבר (ניתן לחלופין למלא על גבי הספח ולשלוח בדואר).

[contact-form-7 id="8066" title="ספח תעודת אחריות למצבר BOSCH"]
לפרטים נוספים >