מעליות נוסעים

sub-sector-image

בישראל שוק המעליות לבתי מגורים הולך ומתרחב מידי שנה. בשנת 2016 החלו לבנות 52,400 בנייני מגורים, מתוכם 21% מהתחלות הבנייה, הם בנייני מגורים רבי-קומות. מבנים בהם נדרש תכנון מדויק ומעליות איכותיות. חשוב לציין כי החוק בישראל מחייב כי כל מבנה חדש יהיה נגיש לאנשים עם צרכים מיוחדים ויש לזה השפעה על התכנון בכלל ועל תכנון המעליות בפרט. לדיקו ליפט מתמחה בסוגים שונים של מעליות ביניהם, מעליות ייעודיות לתמ”א 38, מעליות לבנייני מגורים נמוכים (עד 12 קומות), מעליות לבנייני מגורים בינוניים (עד 24 קומות) ובנייני מגורים רבי-קומות (מ- 24 קומת ומעלה). חברת לדיקו ליפט מספקת פתרונות שונים ומגוונים על פי צורכי הלקוח, תוך שמירה על מקצועיות המתבססת על ידע נרחב של מהנדסיה.

 

לקטלוג המלא: לחץ כאן

תמ”א 38 מעליות


תמ"א 38 מיועד לבניינים ישנים, בעלי ארבע קומות. מטרת שיפוץ הבניין היא חיזוקו בכדי למנוע קריסה אם תתחולל רעידת אדמה. לרוב מוסיפים 2 עד 3 קומות מה שמצריך מעלית מיוחדת לפרויקט מסוג זה. לכן, עולה החשיבות לתכנון קפדני ולהתאמת המעלית הנכונה למבנה הייחודי של כל בניין.
לפרטים נוספים >

מעליות עבור בנייני מגורים גבוהים


מעליות לבנייני מגורים גבוהים 24 קומות ומעלה. רכיבי המעליות והסגולות שמגיעות עמה תואמות את הדרישות לבנייה לגבוה. בניינים מסוג זה מוגדרים כבנייני פאר, ישנה חשיבות רבה לעיצוב המעלית ובעיקר על מהירות נסיעתה. מעליות חכמות הן מצרך חשוב לבנית מגדלי מגורים, זאת משום שהמעליות צריכות להיסתנכרן ולתכנן בחוכמה את מסלול הנסיעה, על מנת שלא יהיה אף דייר שימתין זמן ממושך מידי.
לפרטים נוספים >

מעליות עבור בנייני מגורים בינוניים


מעליות לבנייני מגורים בינוניים עד ל- 24 קומות. רכיבי המעלית והסגולות שמגיעות עמה תואמות את הדרישות לבנייה לגובה. רוב הבנייה לגובה בישראל מתרחשת באזור גוש דן, אזור ששטח הבנייה בו קטן והביקוש גבוה. תשתיות בנייני מגורים בינוניים, מורכבות יותר מאשר בנייה נמוכה ולשם כך יש צורך במעליות חכמות, בעלות עיצוב במפרט גבוה, שיענו על אופי הבניין.
לפרטים נוספים >

מעליות עבור בנייני מגורים נמוכים


מעליות לבנייני מגורים נמוכים עד ל12 קומות. רכיבי המעלית והפונקציות שמגיעות עמה תואמות את הדרישות לבנייה מסוג זה. תשתיות בנייני מגורים נמוכים, פשוטות יותר מאשר בנייה מסיבית ולשם כך נדרשות מעליות פשוטות, בעלות עיצוב סטנדרטי, שלא ייקרו את עלויות המעלית ותשלום ועד הבית בעתיד.
לפרטים נוספים >