מעליות למשרדים ומבנים ציבוריים

sub-sector-image

משרדים ובניינים ציבוריים כמו עיריות מתאפיינים בתנועה רבה של המבקרים בבניין. לשם כך המעליות צריכות להיות מהירות, תאי המעליות צרכים להיות מרווחים כדי לאפשר למספר גדול של נוסעים להיות בהן, לשם כך מומלץ להשתמש במעליות עם פקוד יד. מעלית כזו היא מעלית שבה לוחצים על הקומה המבוקשת עוד לפני שהמעלית מגיעה, מידע המאפשר תכנון מסלול המעלית על-פי עומסים, ביקוש וזמנים. במשרדים רבים עולה החשיבות למתן הרשאות לעובדים להגיע לקומה המיועדת ולא לאפשר לאחרים להגיע לקומה זו. חברת לדיקו ליפט נותנת פתרונות שונים ומגוונים לצרכים אלה, תוך שמירה על מקצועיות וידע נרחב של מהנדסיה.

מעליות משרדים


מעליות לבנייני עסקים עד 100 קומות.  רכיבי המעליות והמפרט הטכני שמגיעות עמה תואמות את הדרישות לבנייה לגבוה. בניינים מסוג זה הם בנייני פאר, בהם ישנה חשיבות רבה לעיצוב המעלית ובעיקר למהירות נסיעתה. מעליות חכמות הן מצרך חשוב בבניית מגדלי משרדים, זאת משום שהמעליות צריכות לספק שירות נסיעה מסונכרן, מהיר ויעיל כדי שלא יהיה אף עובד שימתין זמן ממושך מידי.
לפרטים נוספים >

הנגשת מבנים ציבוריים


כיום כל בניין חדש מחויב להיות נגיש לאנשים בעלי מוגבלויות פיזיות, מדינת ישראל שמה לעצמה למטרה להנגיש גם את כל הבניינים הציבוריים הקיימים לאוכלוסייה זו. הנגשת בניין לרוב מחייבת בניית מעלית  בתוך בניין קיים ולשם כך יש צורך בהתקנת מעליות על ידי בניית פירים.
לפרטים נוספים >