מערכות קיטור ומים חמים לתעשייה

sub-sector-image

קבוצת BOSCH, המובילה העולמית בתחום מערכות הקיטור, סיפקה ב- 145 שנות פעילות בתחום למעלה מ- 100,000 דודי קיטור בכל העולם. הידע הנרחב, הניסיון שנצבר וההשקעה העצומה במחקר ופיתוח הפכו את בוש לבחירה הטבעית של חברות הענק העולמיות, כגון Coca Cola, Nestle, Red Bull, Unilever, Volkswagen ואלפי חברות נוספות.

לחצו לסרטון על מגוון הפתרונות

יתרונות מערכות הקיטור


  • נצילות שיא – מערכות הקיטור משלבות שורה ארוכה של פיתוחים טכנולוגיים, בעזרתם מושגת נצילות שיא, החוסכת בין 10%-20% מצריכת הדלק בהשוואה למערכות המיושנות. בין הכלים בהם BOSCH עושה שימוש נמצאים אקונומייזר יבש, אקונומייזר קונדנס, מערכת חימום אוויר, בידוד מתקדם, מערכות למיצוי האנרגיה בניקוזים ועוד.  מערכות הקיטור מגיעות עם מבער של אחת משלוש החברות הטובות בעולם – SAACKE, Weishaupt או Dreizler, וזאת בהתאמה פרטנית לצורכי הלקוח.
  • יכולות שליטה, בקרה ואופטימיזציה - המערכות מגיעות עם מערכת שליטה ובקרה דיגיטלית עם מסך מגע, המתריעות על חוסר אופטימיזציה ומאפשרות למפעל למצות את פוטנציאל המערכת וכך למנע בזבוז אנרגיה.  בנוסף, המערכות מחוברות למרכז שליטה ותמיכה בגרמניה שתומך גם הוא במקרה של תקלות וחוסר אופטימיזציה.  שורת טכנולוגיות וכלים נוספים מאפשרים להפעיל את המערכת בלחיצת כפתור וליצר אופטימיזציה ואוטומציה של תהליכים נוספים, וכך לשמור על חיי המערכת מחד ולהגביר את הנצילות מאידך.
  • אמינות גבוהה – האוטומציה בתהליך יצור הדוד, תהליכי הבקרה, החומרים האיכותיים ויכולות הבקרה שהוצגו לעיל מאפשרות להפעיל את הדוד תוך אמינות מערכת גבוהה ומיעוט תקלות.

בנוסף לאספקת דוד קיטור איכותי, קבוצת לדיקו מציעה ללקוחותיה מעטפת שירותים מלאה בתחום, החל מתכנון הנדסי להשגת התייעלות אנרגטית, התקנה של מערכת הקיטור, מתן שירות מלא 24/7 והענקת אחריות לכל תקופה בה מעוניין הלקוח.  הקבוצה גם מציעה רכש של הדוודים הישנים, השכרת דוודים, מסלולי מימון מגוונים (ליסינג, מכירת קיטור) ועוד.

אנו רואים את לקוחותינו כשותפים עסקיים לטווח ארוך ותופסים את הצלחתכם כהצלחתנו.

לפרטים נוספים >

מודולים למערכות קיטור


BOSCH מייצרת מודולים המכילים את הרכיבים הקונבנציונליים הנדרשים להפעלת מערכות הקיטור בהתאמה מושלמת לדודי הקיטור המסופקים, דבר המקל משמעותית על התכנון, ההתקנה, האחזקה והתפעול השוטף של המערכת.

מערכות הקיטור של Bosch הינן הנצילות והאיכותיות בעולם, וניתן לרכוש אותן בלוויית שורת מערכות מגבירות נצילות, לרבות אקונומייזר יבש, אקונומייזר קונדנס, מערכת חימום אוויר ועוד. המערכות מחוברות למרכז שליטה ותמיכה בגרמניה, הן מתריעות ברגע שפעילותן אינה אופטימלית, ניתן לבצע הפעלה מלאה בלחיצת כפתור ועוד.

לפרטים נוספים >

דודי קיטור


BOSCH מציעה ללקוחותיה דוודי קיטור בטווח הספקים ולחצים רחב ביותר: עד 55 טון קיטור/שעה ולחץ עבודה של עד 24 באר, הכוללים את היתרונות הבאים:-  דוודים המגיעים עם אקונומייזר אינטגראלי המורכב עליהם במפעל וכך עלותו נמוכה ותרומתו לנצילות גבוהה ביותר.

-  בוש מציעה חדר אנרגיה מלא, על כל מערכות המשנה (דיארטור, טיפול במים, מערכות דלק), כאשר כולן מנוהלות עם שליטה מרכזית.

-  מערכות הגברת הנצילות מכסות כל מקור אובדן אנרגיה אפשרי, חלקן מגובות בפטנטים של בוש.

-  בוש מציעה דוודים עם שני מבערים, המסוגלים לפעול במשותף ובנפרד באופן מלא.

- בוש מציעה, באופן ייחודי, דוודים גדולים בלחץ גבוה עם מבער אחד.

היכנסו לאתר בוש העולמי

לפרטים נוספים >

שקד אנרגיה


חברת שקד אנרגיה הינה חברת אחות של חברת לדיקו גרין אנרג'י, והיא מתמחה במתן שירות לכל סוגי מערכות הקיטור.  ברכישת מערכת קיטור מלדיקו גרין אנרג'י, מבצעת שקד אנרגיה את ההתקנה ומספקת את השירות. לשקד אנרגיה נסיון של עשרות שנים בתחום, והיא הנציגה הבלעדית של יצרנית מחוללי הקיטור CLAYTON, יצרנית דוודי הקיטור החשמליים FULTON ויצרנית המבערים SAACKE.

שקד אנרגיה הינה ספקית חדרי האנרגיה הגדולה בישראל, ולה נסיון רב בהשכרת מערכות קיטור.  לשקד אנרגיה מאות לקוחות ברחבי הארץ, לרבות שורה ארוכה של חברות מובילות מתחומי המזון, תרופות, פלסטיקה ועוד. קישור לאתר שקד אנרגיה:

www.shaked-energy.com

לפרטים נוספים >