מערכות קיטור ומים חמים לתעשייה

sub-sector-image

קבוצת BOSCH, המובילה העולמית בתחום מערכות הקיטור, סיפקה ב- 145 שנות פעילות בתחום למעלה מ- 100,000 דודי קיטור בכל העולם. הידע הנרחב, הניסיון שנצבר וההשקעה העצומה במחקר ופיתוח הפכו את בוש לבחירה הטבעית של חברות הענק העולמיות, כגון Coca Cola, Nestle, Red Bull, Unilever, Volkswagen ואלפי חברות נוספות.

לחצו לסרטון על מגוון הפתרונות

יתרונות מערכות הקיטור


  • נצילות שיא – מערכות הקיטור משלבות שורה ארוכה של פיתוחים טכנולוגיים, בעזרתם מושגת נצילות שיא, החוסכת בין 10%-20% מצריכת הדלק בהשוואה למערכות המיושנות. בין הכלים בהם BOSCH עושה שימוש נמצאים אקונומייזר יבש, אקונומייזר קונדנס, מערכת חימום אוויר, …
לפרטים נוספים >

מודולים למערכות קיטור


BOSCH מייצרת מודולים המכילים את הרכיבים הקונבנציונליים הנדרשים להפעלת מערכות הקיטור בהתאמה מושלמת לדודי הקיטור המסופקים, דבר המקל משמעותית על התכנון, ההתקנה, האחזקה והתפעול השוטף של המערכת.
לפרטים נוספים >

דודי קיטור


BOSCH מציעה ללקוחותיה דוודי קיטור בטווח הספקים ולחצים רחב ביותר: עד 55 טון קיטור/שעה ולחץ עבודה של עד 24 באר, הכוללים את היתרונות הבאים:- דוודים המגיעים עם אקונומייזר אינטגראלי המורכב עליהם במפעל וכך עלותו נמוכה ותרומתו לנצילות גבוהה ביותר.
לפרטים נוספים >

שקד אנרגיה


חברת שקד אנרגיה הינה חברת אחות של חברת לדיקו גרין אנרג’י, והיא מתמחה במתן שירות לכל סוגי מערכות הקיטור.  ברכישת מערכת קיטור מלדיקו גרין אנרג’י, מבצעת שקד אנרגיה את ההתקנה ומספקת את השירות. לשקד אנרגיה נסיון של עשרות …

לפרטים נוספים >