מערכות בילום לרכב כבד

sub-sector-image

חברות בוש וקנור שילבו יחד יכולות של מוצרים מכניים יחד עם בקרה אלקטרונית. בתהליך זה מתאפשרת לייצר מוצרים לעומסים כבדים: אוטובוסים, משאיות, נגררים, רכבות וכלים תחבורתיים נוספים. קנור הינה יצרנית הגדולה ביותר באירופה למוצרי רכב כבד ומערכות שליטה בקרה.

קליפר KNORR-BREMSE


הקליפר הוא בלם דיסק שפותח על ידי קנור ובוש במטרה לאפשר בלימה אנרגטית יותר עקב המשקל הרב של הרכב הכבד. מדובר במוצר המתוחזק במסגרת הטיפול השנתי וקל יותר לתפעול ולתיקון.
לפרטים נוספים >

פרסות לנגרר KNORR-BREMSE


הפרסות משמשות כחלק המקשר בין המשאיות לנגרר במטרה לשלוט על מערכת הבלמים של הנגרר. הפרסות אטומות לאספקת האוויר וחייבות להיות מספיק קשיחות ומאובטחות על מנת למנוע את ניתוקם בשעת נסיעה.
לפרטים נוספים >

שסתומי בילום לרכב כבד KNORR-BREMSE


שסתומי הבילום הינם מוצרים מדויקים שעוברים ביקורת איכות במפעלי בוש וקנור בגרמניה. בתהליך התכנון נמצאות מחלקות הפיתוח של בוש וקנור במפעלי היצרן (של כלי הרכב) לביצוע ניסוי והתאמה של מוצרים לרכבים.שסתומי הרכב הכבד צריכים לעמוד במאמצים ועומסים של כלי הרכב הכבדים ולכן מיוצרים בקפדנות יתרה ונבדקים בביקורת איכות מהגבוהות ביותר.
לפרטים נוספים >

צלחות בילום לרכב כבד BOSCH


בבעלות חברת בוש מפעל יציקה מיוחד באיטליה בו יוצקים את המתכות בשילוב תוספים ותרכובות על מנת לאפשר שילוב אולטימטיבי של איכות מוצר ונוחות נהיגה. צלחות הבילום מורכבות על גלגל הרכב ובעזרת היצמדות רפידות הבלם אל הצלחת – מהירות הרכב נבלמת בהתאם ללחיצה על דוושת הבלם. הצלחות מורכבות סגסוגת מתכת איכותיות.
לפרטים נוספים >

רפידות בלם לרכב כבד KNORR-BREMSE


רפידות הבלם מורכבות מחומר חיכוך איכותי המיוצר בקפדנות רבה לפי נוסחאות מדויקות המאפשרות בלימה אנרגטית תוך כדי שמירה על אורך חיי המוצר. תפקיד רפידות הבלם הוא ליצור את החיכוך והבלימה בין הרפידות עצמן לצלחות הבילום. כתוצאה מלחיצה על דוושת הבלם, הרפידה נצמדת לצלחת הבילום ובכך בולמת את מהירות הרכב עד לעצירה מוחלטת. רפידות הבלם של קנור הינן איכותיות מבחינת תרכובת הסגסוגת ואינה מזהמת את הסביבה.
לפרטים נוספים >

רפידות בלם לרכב כבד BOSCH


רפידות הבלם מורכבות מחומר חיכוך איכותי המיוצר בקפדנות רבה לפי נוסחאות מדויקות המאפשרות בלימה אנרגטית תוך כדי שמירה על אורך חיי המוצר. תפקיד רפידות הבלם הוא ליצור את החיכוך והבלימה בין הרפידות עצמן לצלחות הבילום. כתוצאה מלחיצה על דוושת הבלם, הרפידה נצמדת לצלחת הבילום ובכך בולמת את מהירות הרכב עד לעצירה מוחלטת. רפידות הבלם של בוש הינן איכותיות מבחינת תרכובת הסגסוגת ואינה מזהמת את הסביבה.
לפרטים נוספים >