מערכות הזרקת דיזל לרכב כבד

sub-sector-image

מערכות הזרקת דיזל מפותחות על ידי חברת בוש ומותאמות לדרישות תקן זיהום האוויר המחמירות ביותר. בנוסף, המערכות מאפשרות הגעה לביצועים תוך שמירה על הסביבה.

משאבת עזר BOSCH


משאבת העזר הינה רכיב המשמש לאספקת הדלק באופן ראשוני ממיכל הדלק אל המסילות בתא המנוע. ברוב המקרים, רכיב זה מבוקר על ידי מחשב.
לפרטים נוספים >

מצתי חימום BOSCH


תפקיד המצתים הוא לחמם את האוויר לפני ההתנעה. המצתים נכנסים לפעולה באמצעות בקר אלקטרוני באמצעות כך מסייעים להפחתת מזהמי הפליטה בשעת הנסיעה.
לפרטים נוספים >

מדומם מנוע BOSCH


מדומם המנוע הוא רכיב אלקטרומגנטי המסייע לעצור את אספקת הסולר למערכת הדיזל בעת הפסקת הנהיגה. המדומם מנוע משמש גם כביטחון למקרה בו יש תקלה במערכת האלקטרונית ברכב.
לפרטים נוספים >

דוושת תאוצה BOSCH


דוושת התאוצה היא רכיב חשמלי המשלב בתוכו יכולת דיווח למחשב ניהול המנוע ולמחשב תיבת ההילוכים. המטרה הינה לאפשר למערכות ללמוד את דרישות הנהג וכוונותיו.
לפרטים נוספים >

מזרקים BOSCH


מזרקי מסילה משותפת משמשים להזרקת הדלק בלחץ גבוה ומבוקרים על ידי מחשב לניהול מנוע. המזרקים מאפשרים ביצועים מיטביים תוך כדי הפחתת המזהמים. המזרקים מותאמים לדרישות התקן האירופאי החדש - יורו 6.
לפרטים נוספים >

יוניט אינג’קטור BOSCH


יוניט אינג'קטור הינה מערכת לחץ גבוה, המאפשרת הזרקת סולר לתא השריפה. המערכת משפרת את ביצועי המנוע ועל ידי כך שומרת על צריכת דלק נמוכה. המערכת מפותחת על ידי בוש עבור רכב כבד ופרטי ומותאמת לדרישות התקן יורו 3 ויורו 4.
לפרטים נוספים >