יתרונות מערכות הקיטור

pic
  • נצילות שיא – מערכות הקיטור משלבות שורה ארוכה של פיתוחים טכנולוגיים, בעזרתם מושגת נצילות שיא, החוסכת בין 10%-20% מצריכת הדלק בהשוואה למערכות המיושנות. בין הכלים בהם BOSCH עושה שימוש נמצאים אקונומייזר יבש, אקונומייזר קונדנס, מערכת חימום אוויר, בידוד מתקדם, מערכות למיצוי האנרגיה בניקוזים ועוד.  מערכות הקיטור מגיעות עם מבער של אחת משלוש החברות הטובות בעולם – SAACKE, Weishaupt או Dreizler, וזאת בהתאמה פרטנית לצורכי הלקוח.
  • יכולות שליטה, בקרה ואופטימיזציה – המערכות מגיעות עם מערכת שליטה ובקרה דיגיטלית עם מסך מגע, המתריעות על חוסר אופטימיזציה ומאפשרות למפעל למצות את פוטנציאל המערכת וכך למנע בזבוז אנרגיה.  בנוסף, המערכות מחוברות למרכז שליטה ותמיכה בגרמניה שתומך גם הוא במקרה של תקלות וחוסר אופטימיזציה.  שורת טכנולוגיות וכלים נוספים מאפשרים להפעיל את המערכת בלחיצת כפתור וליצר אופטימיזציה ואוטומציה של תהליכים נוספים, וכך לשמור על חיי המערכת מחד ולהגביר את הנצילות מאידך.
  • אמינות גבוהה – האוטומציה בתהליך יצור הדוד, תהליכי הבקרה, החומרים האיכותיים ויכולות הבקרה שהוצגו לעיל מאפשרות להפעיל את הדוד תוך אמינות מערכת גבוהה ומיעוט תקלות.

בנוסף לאספקת דוד קיטור איכותי, קבוצת לדיקו מציעה ללקוחותיה מעטפת שירותים מלאה בתחום, החל מתכנון הנדסי להשגת התייעלות אנרגטית, התקנה של מערכת הקיטור, מתן שירות מלא 24/7 והענקת אחריות לכל תקופה בה מעוניין הלקוח.  הקבוצה גם מציעה רכש של הדוודים הישנים, השכרת דוודים, מסלולי מימון מגוונים (ליסינג, מכירת קיטור) ועוד.

אנו רואים את לקוחותינו כשותפים עסקיים לטווח ארוך ותופסים את הצלחתכם כהצלחתנו.