חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

 

הרעיון בפעולת חימום תת רצפתי הינו הזרמת מים חמים דרך הצנרת המותקנת בכל שטח הבית המייצרת לכל המשטח התחתון של מבנה הבית הפצת חום נעימה ושווה. האופציות לחימום המים נעשות דרך המוצרים תנור הסקה או משאבות חום.

 חימום תת רצפתי מבוסס על העובדה שחום עולה למעלה ובכך כאשר מחממים את המשטח התחתון של הבית, החום מתפשט בכל חלל (במערכות אחרות החלק התחתון של הבית נשאר קר יחסית). הרצפה שומרת את החום וכך החום נשאר בכל חלל הבית לאורך זמן גם כשמערכת החימום מפסיקה לעבוד ובכך .אנו יכולים להנות מבית חם וללא בזבוז של חשמל מספר שעות

כאשר מתקינים מערכת של חימום תת רצפתי ישנה נחיצות רבה לידע, ניסיון ולמקצועיות המתקינים. ישנה חשיבות רבה לבחירת מיקום נכון ופריסה נכונה של הצנרת. כמו כן לחלק את חלל הבית לאזורים ומעגלים נפרדים כך שמערכת הבקרים המותקנים של חימום התת רצפתי תהיה לה אפשרות להעלות את הטמפרטורה בכל חדר לפי הצורך או כיבוי בחדרים שאין צורך בשימוש לחימום יעיל וחסכוני.

כל הבקרים הם תוצרת עבודה ישראלית חברת מיטב טק המובילה בעולם בפנלים חכמים דיגיטליים לשליטה במערכות חימום או קירור וניתנים לשילוב במערכות בית חכם. המחלקים הינם עם ברזים ממונעים לכל מעל (ברז נפרד לכל מעגל), תוצרת איטליה בעלי תו התקן האירופאי המחמיר. הברזים הממונעים הינם תוצרת בלימו שוויץ האיכותיים ביותר. לחברת א.א. בנית יש תמיכה מלאה מטעם חברת לדיקו, יבואנית Bosch בישראל .

יתרונות חימום תת רצפתי

פיזור חום אחיד ושווה – חימום כל חלקי חלל המבנה עם אפשרות הפעלה לפי חדרים
צורת החימום הנעימה ביותר – אינה מייבשת את חלל האוויר
חיסכון משמעותי בעלויות – הורדת עלויות החימום הודות לצבירת חום ברצפה
מערת בטיחותית – אין חשש לקרינה
אחריות מלאה לרשת הצנרת התת רצפתית ל-10 שנים
מחלקים וברזים ממונעים מיצרנים אירופאים בלבד
מערכת בקרים חכמה המתממשקת עם מערכת בית חכם ואפשרות לשליטה סלולרית