מחדר בקרה חדשני VCOM

רקע Meteocontrol מציגה פתרון מלא לניטור ובקרת הספק

לדיקו גרין אנרג’י המייצגת את Meteocontrol בישראל, קיימה פגישות רבות בתערוכה בשבוע שעבר עם יזמים ואינטגרטורים מובילים מישראל, שהגיעו להתרשם ממגוון הפתרונות שהחברה מציעה. מטאוקונטרול בעלת למעלה מ-40 שנה ניסיון ו-40 אלף אתרים סולאריים מנוטרים ברחבי העולם ומייצרים מעל 13 ג’יגה, הספק גבוה משמעותית מהמתחרים בתחום.

בתערוכה הוצג ארון התקשורת המלא של החברה, הכולל חיווט על הרכיבים הנדרשים לרבות אוגר הנתונים המתקדם (BLUE LOG) בקר מתוכנת לפי דרישות האתר (PLC) ומנתח רשת. בנוסף הודגמה התוכנה החדשה VCOM – Virtual Control Room שבאמצעותה כל משתמש יוצר חדר בקרה המותאם בדיוק לצרכים שלו. התצוגה החדשה מאפשרת צפייה במספר גרפים בו זמנית, דוחות תקלות מתקדמים וניתוחים מגוונים בצורה פשוטה ומהירה.

sma 1

ארון תקשורת מלא הכולל את אוגר הנתונים המתקדם Blue’Log

sma 2

חמי שוגרמן, CTO שיכון ובינוי שומע על בקרת הספק של מטאוקונטרול

“מעבר לפתרונות למערכות קטנות, מטאוקוטרול מציעה את כל מה שדרוש לניטור ובקרת הספק במערכות החדשות שיוקמו במסגרת מכרז החלוקה” סיפרה שרי ניר, מנכ”לית לדיקו גרין אנרג’י.

“במונה נטו מרבית המערכות הסולאריות היום בישראל מנוטרות על ידי מטאוקונטרול ואני מאמינה שכך גם יהיה במערכות החדשות של עד 10 מגה, בהם הדרישות של חברת חשמל זהות לדרישות במערכות שכבר הקמנו ומנוטרות היום במטאוקונטרול” הוסיפה ניר.

new 4

אורון מרגלית, מנהל ההנדסה של סולאייר מתרשם מתוכנת הVCOM

כתבה 3