Matrix

רקע Plena Matrix – מערכת אודיו רב ערוצית עם גמישות מרשימה

הנוף המרהיב בבית הקפה “הארד רוק קפה” בעיר סידני באוסטרליה הוא ללא ספק מושלם. אולם מנהלי הסניף רצו שהחוויה עבור האורחים תהיה מושלמת. “במסעדה שלנו יש שמונה אזורים שונים. רצינו שליטה בכל אזור מבחינת המוזיקה והקול. הבנתי שעם המערכת של Bosch אקבל את מה שאני צריך, ואף יותר מזה”, הדגיש לאחרונה מל ברנס, אחד ממנהלי בית הקפה מהרשת המפורסמת בעולם בראיון.

“הממשק נוח מאוד לתפעול עם תוכנת מחשב קלה לניווט. ניתן לשלוט במערכת גם באמצעות שלט רחוק – אבל לא כמו שכולנו מכירים אלא באמצעות סלולר חכם. האפליקציה מאפשרת שליטה מלאה וזה הפך את העיסוק בסאונד למהנה וקל”.

f2

כשהגמישות פוגשת בביצועים מעולים:

מערכת PLENA Matrix מספקת שליטה דיגיטאלית מלאה באודיו, באופן גמיש ואמין במיוחד ותוך הפקת סאונד איכותי מהשורה הראשונה. כתוצאה מכך, גם יישומים קטנים ובינוניים כגון מכוני כושר, בתי מלון קטנים, מסעדות ובארים, מרכזים עסקיים, חנויות ובתי ספר יכולים כיום ליהנות מאודיו מקצועי ברמה הגבוהה ביותר על גבי פלטפורמה נוחה לכל כיס וקלה להתקנה.

המערכת כוללת ממשק משתמש גראפי אינטואיטיבי, מעבד DSP, שני סוגים של מגברי Class D בני 4 ערוצים, עמדת כריזה ולוחות שליטה קיריים מסוגננים. ניתן בקלות להשמיע הודעות שונות, מוזיקה או כריזה תפעולית ממקורות שונים לעד 8 אזורי כריזה ולשלוט בכל זאת בגישה WIFI באמצעות iPad, iPod או iPhone ומחשב.

שליטה באמצעות אייפון , אייפד או מחשב

  • התקנה פשוטה וממשק אינטואיטיבי
  • הנדסת מוצר מדויקת לאמינות מרבית
  • חדשנות טכנולוגית וחסכון בעלויות
  • ביצועים אקוסטיים אופטימאליים
  • יכולות DSPעם מגוון רחב של תכונות

f3

 

 

ביצועים גבוהים ליישומים קטנים ובינוניים:

 PLENA Matrixמתאפיינת במספר תכונות התומכות בתפעול פשוט ונוח ובביצועים מעולים. היתרונות המרכזיים כוללים גישת כבל יחיד המאפשרת התקנה והפעלה יעילה ומהירה; תכונת “Amp link” ואפשרות שרשור של עמדות כריזה ולוחות שליטה קיריים מפחיתים את עלויות ההתקנה.

שליטה אלחוטית באמצעות אפליקציית iPad, iPod או iPhone משולבת הן במעבד ה- DSP והן במגברים עצמם. כל שהמשתמש צריך לעשות הוא לבחור באזור או בערוץ ספציפי על מנת להתאים את רמות הערבול ואת עוצמת השמע. בנוסף, ניתן לשלוט במערכת באמצעות תוכנת מחשב בעלת ממשק גראפי, אשר עוצבה להתאמה לצרכי המתקין ומשתמש הקצה כאחד.

את התקנת המערכת בסניף של “הארד רוק קפה” בסידני ליווה המהנדס הבכיר של בוש, בראיין דוידסון שאף הדגים עבור מנהלי הסניף את יכולות המערכת החכמה. “פתאום הבנו שהמשימה כל כך פשוטה, ומעתה הארד רוק קפה הוא באמת עם איכות של מוזיקת רוק, כמו שכולם מכירים”, הוסיף ברנס.

אמנם המערכת פשוטה להבנה ולתפעול, אך בה בעת סט התכונות והיכולות המשולבות בה עוצמתי יותר מכל פתרון אחר הקיים בשוק. התוכנה מאפשרת להעלות באופן קל ונוח הגדרות שאוכסנו מראש והיא יכולה גם להיות מוגנת בסיסמה. מבחינת סאונד, שליטה מקסימלית באודיו מבטיחה איכות גבוהה במיוחד. בקרי הכניסות כוללים משווה תדרים (equalizer) רב-ערוצי, וסת רגישות ודוחס לטווח דינאמי רחב עבור כל כניסה. בקרי היציאות כוללים משווה תדרים רב-ערוצי, מסנן, דחיסת טווח דינאמי, השהיה ומגבל קול וכן את היכולת לערבל מספר כניסות עבור עד 8 יציאות בזמן אמת.

f4

גם היבטים של חסכון בחשמל ושמירה על איכות הסביבה הובאו בחשבון בתכנון המערכת. גלאי התנועה של Bosch משתלבים בפתרון עם מצב Auto Standby חכם, כאשר אזורים אינם פעילים או מאוישים. הדבר מפחית משמעותית את צריכת החשמל ומאריך את חיי המגבר. לבסוף, העיצוב המודרני והמלוטש של PLENA Matrix הופך אותה לפתרון אסתטי ומרשים, אידאלי לסביבות התובעניות ביותר.

“אם יש לך בית קפה, מסעדה או כל מקום בילוי אחר – אתה חייב את המערכת החדשה של Bosch. היא קלה לתפעול, חסכונית בטווח הארוך מבחינת צריכת החשמל והיא אטרקטיבית לכל בעלים או מנהל”.