רקע תערוכת ISE 2019

בתחילת החודש התקיימה באמסטרדם תערוכת ISE 2019 (תערוכת אודיו וידאו ומערכות משולבות), חברת Bosch הציגה את החידושים האחרונים של מערכות התקשורת שלה. התלהבות רבה נרשמה מצד הקהל כאשר מערכת ה-PLENA Matrix הוצגה, מערכת המספקת שליטה דיגיטאלית מלאה באודיו, באופן גמיש ואמין במיוחד ותוך הפקת סאונד איכותי מהשורה הראשונה. כתוצאה מכך, גם יישומים קטנים ובינוניים כגון מכוני כושר, בתי מלון קטנים, מסעדות ובארים, מרכזים עסקיים, חנויות ובתי ספר יכולים כיום ליהנות מאודיו מקצועי ברמה הגבוהה ביותר על גבי פלטפורמה נוחה לכל כיס וקלה להתקנה.

המערכת כוללת ממשק משתמש גראפי אינטואיטיבי, מעבד DSP, שני סוגים של מגברי Class D בני 4 ערוצים, עמדת כריזה ולוחות שליטה קיריים מסוגננים. ניתן בקלות להשמיע הודעות שונות, מוזיקה או כריזה תפעולית ממקורות שונים לעד 8 אזורי כריזה ולשלוט בכל זאת בגישה WIFI באמצעות iPad, iPod או iPhone ומחשב.

מוצר נוסף שמשך את תשומת לב המבקרים היה מערכת לניהול ועידות ה-DICENTIS.

DICENTIS היא פלטפורמה מהפכנית וגמישה המתאימה לעולם הוועידות המשולבות של המחר. המערכת מושתתת על פרוטוקולים ותקנים פתוחים, אשר מאפשרים שילוב קל עם פתרונות משיקים.  כך, לא משנה אילו שינויים יעבור ארגון הלקוח, DICENTIS תוכל להתאים את עצמה ולענות על הצרכים המשתנים.

יחידות הקצה מאפשרות עושר רב של תכונות כגון בחירת שפה לצרכי תרגום סימולטני; הצבעה (בעד/נגד/נמנע); זיהוי חד-ערכי של המשתמש באמצעות קורא כרטיסים NFC (Near Field Communication) מובנה; שיתוף יחידה אחת על ידי שני משתמשים (לצמצום מס’ היחידות הנדרשות). יחידת המולטימדיה כוללת מסך מגע צבעוני בגודל 4.3”, המציג את רשימת המשתתפים, לו”ז הפגישה, שיתוף מסמכים ומצגות והפעלת אפליקציות מבוססות Android™.

לדיקו בטיחות וביטחון מציעה פתרונות תקשורת מקיפים מקצה לקצה, צרו איתנו קשר ויועצינו ישמחו להתאים את הפתרון האידאלי עבורכם.