BOSCH

רקע פרופיל עסקי: לדיקו ישראל

חברת לדיקו הוקמה בשנת 1965 ומאז היא הנציגה הבלעדית של חברת Bosch בישראל בתחומים הבאים: רכב, כלי עבודה, טכנולוגיות, מערכות בטיחות ואבטחה ואנרגיה. לדיקו מספקת מוצרים למאות חברות, מהמובילות בישראל, ומשרתת גם את קהל הלקוחות הפרטיים. לחברה מחסן ממוחשב ואוטומטי מהמתקדמים בעולם, לניהול למעלה מ-42 אלף פריטים. לחברה היצע רחב ואיכותי של מוצרים והיא משלימה אותו באמצעות מערך מכירות, הנדסה, לוגיסטיקה ושירות לקוחות.

פרופיל החברה:

לדיקו היא הנציגה והיבואנית של כ-35 ספקים מהמובילים בעולם. לחברה כ-150 עובדים במגוון תחומים: מכירות, שיווק, הנדסה, ניהול פרויקטים, ייבוא, תמיכה טכנית, קדם-מכירות, שירות, ייצור, לוגיסטיקה ומנהלה. ללדיקו  כ-1,500 לקוחות ישירים, ובהם חברות מובילות בישראל. המטה הראשי בראשון לציון כולל 7800 מ”ר של מרכז לוגיסטי, מרכז שירות ומרכז הדרכה, מכון דיזל (bosch diesel center) מרכז הרכבה של פרופילים BRL ומשרדים. סניף נוסף קיים בחיפה לתמיכה בלקוחות בצפון הארץ. לחברה מחסן אוטומטי ממוחשב עם יותר מ-42,000 פריטים שונים. מוקד שירות 24/7 עם מענה ללקוחות: לדיקו גרין ולדיקו ליפט.

לדיקו זכתה בתו יבואנית “יהלום” של מכון התקנים, שנה שלישית ברציפות. כל המוצרים הנמכרים על ידי החברה עומדים בתקנים הבינלאומיים הרשמיים, ברישיון משרד התעשייה, התחבורה, החקלאות והתקשורת, להבטחת בריאותם ובטיחותם של הצרכנים תוך שמירה על איכות הסביבה. לדיקו בעלת ניסיון מקצועי מוכח בייצוג חברות ומותגים בינלאומיים מובילים: מכירות, שיווק, פעילויות ערך מוסף ושירות לפני ואחרי המכירה.

העוצמה הפיננסית של לדיקו ידועה בשוק כמו גם אמינותה ויחסי ההוגנות עם הצרכנים והלקוחות השונים. התרבות הארגונית מדגישה חשיבה לטווח ארוך, גישה יוזמת, שקיפות, תוצאתיות, מחויבות ואחריות אישית. כמו כן החברה דוגלת ברוח צוות וגישת win-win. בזכות זאת החברה מדורגת במקום הראשון במדד שביעות רצון הלקוחות זה למעלה מעשור.

חזון:

קבוצת לדיקו, כנציגתן בישראל של חברות בינלאומיות שהן מובילות טכנולוגיה ושירות, שואפת להשביח את איכות החיים בישראל ע”י פתרונות שהם גם חדשניים וגם מועילים. אנו מתמקדים בפעילויות בתחום הרכב, התעשייה, התשתיות והאנרגיה, במוצרים ושירותים לבעלי המקצוע ולמשתמשים והפרטיים.

אנו חותרים להצלחה כלכלית מתמשכת ושואפים להיות מובילי שוק בכל אשר נעשה. חופש היזמה והעצמאות הפיננסית מאפשרים לנו לנקוט פעולות מתוך ראייה ארוכת-טווח. ברוח חברתנו אנו נושאים באחריות חברתית וסביבתית בכל מקום בו אנו פועלים עסקית ומאמינים ביכולת ההשפעה שלנו על איכות  הניהול והעשייה העסקית המשותפת לנו ולשותפינו העסקיים.

הלקוחות בוחרים בנו בזכות החדשנות, היעילות והמהימנות שלנו ובזכות איכות עבודתנו. המבנים הארגוניים שלנו, התהליכים וכלי המנהיגות ברורים ואפקטיביים, והם עונים לדרישותיהם ולצרכיהם של עסקינו השונים. אנו פועלים בהתאם לעקרונות משותפים. אנו מחויבים בכל מאודנו להשיג יחדיו את המטרות שאנו מציבים לעצמנו.

בהיותנו  הנציגים של חברות המפוזרות על פני העולם כולו, אנו חשים בחיזוק מיוחד של הערכים שעליהם מבוססת פעילותנו היום-יומית. מגוון התרבויות שלנו הוא מקור לעוצמה נוספת. אנו רואים את תפקידינו כמאתגרים, אנחנו מחויבים לעבודתנו, ואנחנוגאים להיות חלק מקבוצת לדיקו ומהחברות שאנו מייצגים ומשמשים כשגריריהן בישראל, במקביל להיותנו שגריריה של מדינת ישראל בארצות השונות.

BOSCH_005

ערכים:

ראייה לעתיד ותוצאתיות – על מנת להבטיח התפתחות דינמית של חברתנו וכדי להבטיח את הצלחתה לאורך זמן, אנחנו נוטלים חלק בעיצוב השינויים בשווקים ובטכנולוגיות בישראל. באופן הזה אנו מספקים פתרונות חדשניים ללקוחותינו. אנחנו ממוקדי-תוצאה על מנת להבטיח צמיחה ועצמאות פיננסית לאורך זמן.

אחריות – מקובל עלינו כי כל פעולותינו צריכות לעלות בקנה אחד עם תועלת החברה. מעל לכל אנו מעמידים את מוצרינו ואת שירותינו למען בני האדם ובטיחותם, למען שימוש חסכוני במשאבים, ולמען שמירת הסביבה.

פתיחות ואמון – אנו מדווחים לעמיתינו, לשותפינו העסקיים ולמשקיעים מבעוד מועד ובגלוי על התפתחויות חשובות בתוך חברתנו. זהו הבסיס הטוב ביותר למערכת יחסים של אמון.

מהימנות, אמינות, חוקיות – אנו מבטיחים רק מה שנוכל לקיים, אנו מכירים במחויבותנו להסכמים, אנו מכבדים את החוק ושומרים עליו בכל פעילויותינו העסקיות.

יוזמה ונחישות – אנו פועלים על סמך היוזמות שלנו, ברוח היוזמה החופשית אך באחריות, ומפגינים נחישות בחתירתנו להשיג את מטרותינו.

הגינות – אנו רואים בהגינות הדדית תנאי להצלחתה של חברתנו בהתנהלות כלפי שותפינו העסקיים.

מגוון תרבויות – אנו ערים למקורות האזוריים והתרבותיים של חברתנו ובה בעת אנו רואים במגוון התרבויות נכס ותנאי מוקדם להצלחתנו.