רקע מצלמת FLEXIDOME IP panoramic 7000 IC

הכירו את מצלמת Flexidome IP panoramic 7000 IC, מצלמה דיסקרטית ואסתטית הניתנת להתקנה על הקיר או התקרה ולשילוב מושלם עם עיצוב הפנים של החלל.

ל- Flexidome IP panoramic 7000 IC חיישן 12 IP הפועל בקצב של 30 תמונות לשנייה, אשר מספק מעקב פנורמי עם כיסוי שטח מלא, PTZ  אלקטרוני, ריבוי פרטים וקצב שידור חי. המצלמה מוצעת בשתי גרסאות: גרסת ה-°360 כאשר מותקנת במרכז התקרה תיתן כיסוי מלא מקיר לקיר. גרסת ה-°180 אידאלית עבור התקנה על קירות או לחילופין על תקרה במסדרונות.

העדשה לוכדת תמונה מעגלית. תוכנת ביטול העיוותים (dewarping) שלנו הופכת את התמונה המעגלית למספר תמונות מלבניות שונות ללא עיוותים. כדי לאפשר שילוב של המצלמה למערכת צפייה והקלטה, ניתן לבחור בביטול העיוות בתוך המצלמה או בצד הלקוח על פלטפורמת תוכנה חיצונית.

מצלמת Flexidome IP panoramic 7000 IC מרחיבה בצורה ניכרת את הפונקציונליות של כל מערכת מעקב איכותית, בין היתר הודות ליכולות האנליטיקה החכמה המובנית בה, למשל לספירת אנשים. האנליטיקה החכמה של המצלמה מנטרת באופן רציף את כל התמונה המעגלית, כך שעדיין יתקבלו התראות גם כאשר המפעיל מתמקד באזור מסוים. המערכת מזהה באופן אמין, עוקבת ומנתחת אובייקטים, ומתריעה בפני המשתמש כאשר מתרחשים אירועים בעלי עניין. קביעת התרעות מראש נעשית בצורה קלה ופשוטה והיא מפחיתה התרעות שווא למינימום. בנוסף להתרעות בזמן אמת, יכולות האנליטיקה המובנות במצלמה מאפשרות לאתר במהירות הקלטות רלוונטיות מתוך שעות או ימים של וידאו מאוחסן.

עושר התכונות, התמונה המתקבלת והעיצוב האסתטי והמוצנע של המצלמה, הופכים אותה לפתרון אידאלי למגוון רחב של יישומים כמו מרכזי קניות וחנויות, מרכזי שירות לקוחות ומכירה, אולמות הרצאות, מלונות, כנסים ועוד.