רקע מערכת כריזה Paviro

הכירו את Paviro, מערכת הכריזה הייחודית והאיכותית המיועדת לשימוש במגוון רחב של יישומים. המערכת מציעה למשתמשים חומרה חדשה ותכונות תוכנה מתקדמות המתאימות ליישומים גדולים הודות לטכנולוגיית ה- IP המתקדמת שלה.

בעזרת טכנולוגיית IP, מספקת Paviro גמישות ואמינות למערכת כריזה עם איכות שמע מעולה ובעלת שיהוי נמוך. מתקינים יכולים להשתמש ברשתות קיימות בתשתית הבניין, כאשר הסתמכות על טכנולוגיית ה- IP מביאה להתקנה מהירה יותר. יתר על כן, PAVIRO יכולה להתחבר עם רכיבים אחרים, כגון מחשבים אישיים או מחשבים ניידים על גבי פרוטוקול IP, המאפשר שליטה יעילה מרחוק, אבחון ותחזוקה באמצעות האינטרנט.

 

פונקציונליות הקישוריות של מערכת הכריזה מושגות באמצעות מודול ממשק רשת Dante החדש של Bosch (OM-1). עכשיו ניתן ליצור 16 ערוצי אודיו בין בקרים בודדים. דבר זה מאפשר גידול משמעותי של המערכת, כלומר, ארכיטקטורת הרשת מאפשרת למשתמשים ליצור טופולוגיות רשת מגוונות עבור שטחים נרחבים באמצעות עד ארבעה בקרים מרכזיים. זה גם אומר פחות כבילה – גורם גדול בחיסכון בעלויות ביישומים מסוימים. יש לציין, ברמת התצורה המקסימלית, מערכת PAVIRO יכולה כעת לטפל בעד 984 אזורים עם סך של 164,000 וואט של הגברה במערכת אחת, מה שהופך את המערכת מתאימה להתקנות גדולות עם מספר רב של אזורים נפרדים ורמקולים. תצורת הרשת מספקת ערוצים יתירים למטרות בטיחות – במקרי חירום, ערוצים אלה יפעלו תמיד עבור אותות פינוי, גם אם הבקר מאבד תקשורת רשת.

Paviro היא מערכת כריזה מבוקרת מקצה לקצה, מוסמכת לפי תקן EN54 האירופאי וכן לפי תקן ישראל 1220.  הסמכה זו מאפשרת לאדריכלים ומעצבי פנים למלא דרישות חובה המפורטות במכרזים רבים.

נוסף לאיכות שמע מקצועית, מבנה המערכת Paviro הופך אותה לאידיאלית למשרדים, שדות תעופה אזוריים, בתי מלון, מפעלים, בתי ספר וחנויות כלבו.