בוש קלאב

BOSCH קלאב הנו המועדון הראשון מסוגו בעולם – מועדון המיועד לבעלי מקצוע, שמשתמשים בכלי עבודה חשמליים מדי יום. המועדון הוקם ב – 1997 וחברים בו אלפי בעלי מקצוע ממגוון תחומי עיסוק: אינסטלציה, שיפוצים, בניין, חשמל, נגרות, גבס, מסגרות ועודחברי המועדון נהנים ממגוון הטבות:
  • סיירת BOSCH- קבלת תמיכה ופתרונות מאנשי השטח המקצועיים של BOSCH “בזמן אמת”.
  • ימי עיון ותערוכות מקצועיות בנושא כלים חשמליים, אביזרים נלווים ופתרונות עיגון של FISCHER.
  • מתנות, הטבות וכלי עבודה תמורת נקודות זהב- צבירת נקודות זהב של BOSCH כנגד רכישת כלי עבודה של BOSCH ואפשרות מימושן למתנות (המתנות מתפרסמות באתר האינטרנט וכן בנקודות המכירה).
  • מבצעים יחודיים ובלעדיים לחברי המועדון.
איך מצטרפים ?במידה ואת/ה בעל/ת מקצוע וברצונך להצטרף למועדון, כל שעליך לעשות הוא למלא את טופס ההצטרפות המופיע מטה. לאחר שיתקבל טופס ההצטרפות ישלח אליך מספר החבר שלך.מרגע הצטרפותך למועדון תתחיל לצבור נקודות הזהב. נקודות הזהב יזכו אותך בכלים ומתנות בהתאם למספר הנקודות שצברת. על מנת לצבור נקודות יש לרכוש כלי עבודה של BOSCH ולשלוח ללדיקו את ספח תעודת האחריות מלאה בכל הפרטים, כולל מספר החבר, ולצרף אסמכתא מהרכישה לכלי.מספר החבר יזהה אותך במערכת המחשב של המועדון ויבטיח את צבירת נקודות הזהב הרשומות על גבי תעודת האחריות של הכלי. שמור את מקור תעודת האחריות על מנת לוודא שצברת את כל מה שמגיע לך.*שים לב- בעת רכישת כלי עבודה BOSCH עליך לכתוב על גבי תעודת האחריות את מספר החבר שלך. ללא מספר החבר המערכת לא תזהה אותך ולא תזכה אותך בנקודות זהב בגין הרכישה!!! 

בוש קלאב – טופס הצטרפות

Please leave this field empty.

שם פרטי* :
שם משפחה* :
תאריך לידה*:
תחום עיסוק*:תחביבנגרותשיפוציםבנייןחשמלאחר
כתובת *:
אימייל*:
טלפון נייד*:
הערות:
מאשר קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי מלדיקו בדואר אלקטרוני או במסרוני SMS לנייד